İtalyan Basını Yazdı: Fenerbahçe Opet İçin Melissa Vargas Şansı Doğdu!

İtalyan Basını Yazdı: Fenerbahçe Opet İçin Melissa Vargas Şansı Doğdu!

Çin ekibi Tianjin’de forma giyen Melissa Vargas’ın Fenerbahçe’ye transfer hikayesinde bir gelişme daha yaşandı. İtalyan basının iddiasına göre sarı-lacivertli takımın bir şansı bulunuyor.

İtalyan basını yazdı: Fenerbahçe Opet için Melissa Vargas şansı doğdu

 

Filenin Sultanları ile yaz boyunca 3 turnuvada mücadele eden ve 3 şampiyonluk yaşayan Melissa Vargas, sezon başında Tianjin’e transfer oldu. Çin kulübünde sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen milli pasör çaprazının Türkiye gelip gelemeyeceği konusunda sıcak gelişme yaşandı.

VARGAS’I ERKEN BIRAKMAYI KABUL ETTİ

Volley NEWS kaynaklarına göre Tianjin, Çin Süper Ligi’nin şampiyonluk finali hala devam etmesine rağmen Vargas’ı erken “serbest bırakmayı” kabul etti. Melissa Vargas’ın menajeri, Tianjin ile oyuncunun Çin Ligi sona ermeden serbest bırakılması için anlaşmaya vardı.

FENERBAHÇE RESMEN AÇIKLAYABİLİR İDDİASI
Milli yıldız omuz sakatlığı nedeniyle Çin’de maçlara çıkamıyordu. Vargas sezonun geri kalanında Fenerbahçe Opet tarafından resmi olarak tescil edilebilir.

 

İtalyan basını yazdı: Fenerbahçe Opet için Melissa Vargas şansı doğdu

 

ANTRENMANLARA BAŞLADI

Çin kulübüne transferi sonrasında resmi maçlarda sakatlığı nedeniyle görev alamayan Vargas’ın geleceği merak ediliyordu. Tianjin’de Melissa Vargas smaç ve savunma antrenmanlarına başladı.

3 YILLIK ANLAŞMA

Melissa Vargas’ın menajerlik şirketi SB Community’den yapılan açıklamada; “Melissa Vargas 2025/2026 sezonu sonuna kadar oynayacağı Çin ekibi Tianjin Bohai Bank’a geldi.” ifadeleri kullanıldı.

Vargas ilk açıklamasında “Herkesin böyle iyi ve yardımsever olduğu bir takımda oynamaktan ve burada olmaktan mutluyum.” ifadelerini kullandı.

 

 

SERKAN ÖZEN-MİLİYET