İmparatoriçe Fenerbahçe’ye Geri Dönüyor! Başkan Müjdeyi Verdi

İmparatoriçe Fenerbahçe’ye Geri Dönüyor! Başkan Müjdeyi Verdi

Yüksek Divan Kurulu’nda konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, milli yıldız  Melissa Vargas’ın sezonun ikinci yarısında sarı lacivertli formayı giyeceğini resmen duyurdu.

İşte Koç’un o açıklaması:

“Melissa Vargas’ın transferi… 31 Ocak’ta Türkiye’de transfer bitiyor. Biliyorsunuz Çin’de oynuyor ve sonra bize geliyor. Melisa’nın ülkemize gelebilmesi için takımın final serisini 3-0’da bitirip, 30 Ocak’ta lig bitimiyle gelmesini istiyorduk. Melissa Vargas’ın takımı 55 maçtır yenilmedi, neredeyse set bile vermedi. Ancak 55 maç sonra takımı ilk yenilgisini aldı. Final serisi uzadı ve bu şekilde lisans işlemlerini yetiştireme şansımız imkansız hale geldi.

 

 

“LİSANS İŞLEMLERİ TAMAMLANDI”

Voleybol Federasyonu ve yöneticilerimizin çalışmaları, Vargas’ın menajerlik şirketinin biraz itmesiyle birlikte Melisa Vargas’ın takıma döneceğini açıklıyorum. Lisans işlemleri tamamlandı. Kendisi hala sakat, yeni yeni oynamaya başladı. İnşallah Mart ve Nisan aylarında bize katkı sağlayacak. Bu transferin maliyeti oldu. Bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.”

 

 

 

FOTOSPOR