Erdem Hangün, Beykoz Belediyesi’ni 1.Lige Uçurdu

Erdem Hangün, Beykoz Belediyesi’ni 1.Lige Uçurdu

TVF Kadınlar Voleybol 2.ligi Play-Off final Etabında ikinci olarak gelecek sezon KFC kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde mücadele etme hakkı elde eden Beykoz Belediyespor’da Antrenör Erdem Hangün sosyal medya aracılığı ile  yaptığı açıklamada sezon boyunca verdikleri emeğin karşılığını aldıklarını belirtti.

Voleybol dünyasının emekçi Koçlarından olan Erdem Hangün aynı zamanda Marmara Akademi Spor Kulübünün de sahiplerinden biri. Zehra Güneş’in yetiştiği kulüp olan Marmara Akademi’de her yıl bir çok oyuncu üst liglere transfer oluyor. Amerika ve Kanada’dan Voleybol bursu kazanan bir çok oyuncusu var. Makine intizamında çalışan kulüpte her kategorinin A ve B takımları var. En sevdiği şey olan oyuncu yetiştirme işine kendini adamış olan Erdem Hangün bu kez de Beykoz Belediyespor’u 1. lige çıkardı. Üstelik rakiplerin yarı bütçesine başardı bu işi.

 

 

Başarılı Koç’un yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı.

Yaklaşık 8 ay boyunca yoğun tempo içinde çalıştığımız antrenmanlarımızın karşılığını almış bulunmaktayız. İnişli çıkışlı performanslar, sakatlıklar, hastalıklar, derken yoğun ve yorucu geçen sezonun ardından iyi günde kötü günde güldük ağladık üzüldük Sevindik kırıldık ama toparladık. Her düştüğümüz de bir hikayemiz olduğunu unutmadık ve kalkmasını çok iyi bildik . Yapılan her şeye herkese rağmen bir üst lige çıkma başarısını gösterdik. Bu başarıda emeği geçen Başta belediye başkanımız sayın Murat Aydın’a, belediye başkan yardımcısı ve kulüp başkanımız sayın fatih sağlam a, beni kulübe Antrenör Olarak gelmemi sağlayan ve her zaman destek olan başarının asıl kahramanı genel koordinatör İskender Közen’e Kulüp Müdürü Ersen Sancar’a ,klüp koordinasyon ekibi ve Mümin Kaban’a, sosyal medya çalışanlarımıza, sağlık ekibine (medisport Mustafa Altuntaş’a) masör ve fizyoterapistlerimize, kısa zaman önce Rahmetli olan salon personelimiz Adem abimize (Ruhu Şad olsun), bizi her yerde destekleyen taraftarlarımıza (Boğazın Yargıçları’na), Altyapı Sporcu ve Antrenörlerine, teknik ekibimizde yer olan istatistik antrenörü Ramazan Öztürk’e, yardımcı antrenörlerim Eray Gülsün ve Alimert Yılmaz’a, kondisyonerimiz Abdullah Sözüer e, sporcularımızın ailelerine ve bu işin asıl mimarı olan yüreği çok büyük değerli sporcularıma bu büyük başarı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
Bugünlere gelmemde hep yanımda olan kulüp ortağım, abim, dostum, Mehmet Yusuf Koray’a, Mehmet Erdem Marmara Akademi Spor Kulübü sporcularına, antrenörlerine, ve değerli ailelerimize, her zaman yanımda olan kader ortağım hayatımın anlamı çocuklarım Eymen ve Hüsne Lina’nın annesi sevgili eşim Peyker Hangül’e, çok teşekkür ederim.
Hakkınızı helal edin. İyi ki varsınız.
Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle
Herkese herşeye rağmen
‘Yürek bilekten güçlüdür’