Zeljko Obradovic: “Kazandık ama Aptalız, Çok Aptalız !”

Zeljko Obradovic: “Kazandık ama Aptalız, Çok Aptalız !”

Turkish Airlines EuroLeague’in 21. haftasında oynanan büyük derbide kazanan taraf Partizan oldu. Kızılyıldız’ı 79-78 mağlup eden Partizan, bu sonuçla birlikte derecesini 10-11‘e getirdi.

Karşılaşmanın ardından Partizan koçu Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu. Obradovic, takımının son dakikalarda maçı riske atmasından ötürü sinirliydi.Başarılı çalıştırıcı, aynı zamanda Belgrad derbisinin Avrupa için bir mesaj olduğunu dile getirdi.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

“Kazandık ama aptalız, çok aptalız. Bu şekilde kaç maç kaybettik bilmiyorum. Son saniyede rakibin sayılarını izliyoruz. Şaşırtıcı. Yine de takım savaştı, takım iyi oynadı ve tüm maç boyunca ipler elimizdeydi. Bizi desteklemek için maça gelenlere teşekkür ederiz. Mükemmel bir atmosferdi, bu büyük derbiyi izlemenin tüm Avrupa için çok iyi olduğuna inanıyorum.”

“Her iki kulübün de EuroLeague’de olmayı hak ettiğine her zaman inandım. Çünkü Belgrad’da basketbol seviliyor. Bu akşam bu sporun tanıtımı için en iyi mesajdır. Umarım bu yönde devam ederiz. Bu gece tüm Avrupa’ya mükemmel bir mesaj gönderdiğimize inanıyorum.”