Vildoza Panathinaikos dedikodularını yalanladı

Vildoza Panathinaikos dedikodularını yalanladı

Turkish Airlines EuroLeague’de son olarak Panathinaikos‘a kaybeden Kızılyıldız’da maçın ardından takımın yıldızlarından Luca Vildoza hakkında Panathinaikos‘a yönelik dedikodular çıkmıştı.

Sırp medyasından Mondo‘ya konuşan Vildoza, bu haberleri yalanladı:

“Uçaktaydık, iniş yaptığımda telefonuma birçok mesaj gelmişti. Herkes bana bu durumu soruyordu. Hemen menajerimi aradım ve o da şok olmuştu. İlk kez benden duyuyordu. Kulüplerin oyuncuları takip etmesi çok normal, yeni bir şey de değil ve her yerde oluyor fakat bu haberlerin hiçbiri doğru değil.”

Eski Baskonia oyuncusunun Sırbistan şampiyonuyla bir sezon daha kontratı bulunuyor ve taraftarın sevgisini de kazanan Vildoza, Belgrad ekibinde kalmaya yakın:

“Harika hissediyorum. Hayat güzel, kulübü ve takım arkadaşlarımı seviyorum. Kızılyıldız’ın bana yeniden can verdiğini ve bugün olduğum oyuncu olmamı sağlamasını unutmayacağım. NBA’den dönerken resmen hiçkimseydim. Kızılyıldız olmasa şu an olduğum oyuncu olamazdım. Net olmak gerekirse evet, gelecek sezon kalmak istiyorum. Bir sene daha kontratım var. Tabii ki yazın neler olacağını kimse bilemez, sonuçlara ve birçok şeye bağlı. Göreceğiz fakat kalmak istiyorum.”

Arjantinli yıldız, bir diğer Arjantinli yıldız Facundo Campazzo’nun da Kızılyıldız’a gelmesinde büyük rol oynamıştı. Campazzo’nun da kontratı 2024 yılında sonlanıyor:

“Onu ben getirdim, onun da bir sene daha kontratı var. Asla bilemezsiniz. İkimiz de burayı seviyoruz. Taraftarlar bize çok yardım ediyor, o Arjantin bayraklarını ve tezahüratlarını duyduğumuzda evimizde hissediyoruz. Kim bilir, her şey mümkün.”

 

 

 

EUROHOOPS