Türk Telekom’un Tarihi Maçı Öncesi İspanyollardan Çirkin Tavır! Koç Erdem Can Hastaneye Götürüldü

Türk Telekom’un Tarihi Maçı Öncesi İspanyollardan Çirkin Tavır! Koç Erdem Can Hastaneye Götürüldü

Türk Telekom’un kazanması durumunda hem Eurocup şampiyonu olup Euroleague’e direkt olarak katılım hakkı elde edeceği tarihi Gran Canaria maçı öncesi İspanyollar büyük bir skandala imza attı.

Eurocup’ta büyük bir başarı göstererek finale yükselen Türk Telekom, Gran Canaria maçı için Kanarya Adaları’nda çirkin bir tavırla karşılaştı.

Bu akşam oynanacak tarihi maç öncesi sabah idmanını gerçekleştirecek olan Türk Telekom, kısa mesafeli yolu 40 dakikada kat etti.

KOÇ ERDEM CAN AYAKTAYKEN ŞOFÖR ANİ FREN YAPTI

Takımı salona götüren otobüsün şoförü, radyonun sesini açarak kafileyi rahatsız etti. Koç Erdem Can, sesi kısması için ricada bulunurken aracın şoförü kasıtlı şekilde ani fren yaptı. Kafasını cama çarparak boynunu inciten Erdem Can, idmanı boyunlukla yaptırdı ve hastaneye götürüldü.

ÖNDER KÜLÇEBAŞ: SORUMLUSU HESAP VERECEK

Türk Telekom Genel Menajeri Önder Külçebaş, konuyla ilgili TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Bizi salona getiren otobüs şoförü, 10 dakikalık yolu 40 dakikada getirdi. İdmana geç kalıyorduk. Sonrasında radyonun sesini açtı. Kısmasını birkaç defa rica ettik, hocamız gidip sesi kısmak istediğinde bilerek frene bastı. Hocamız kafasını cama çarparak boynunu incitti. Boyunlukla idmanı yaptırdı, buradan da acil bir şekilde sedye ile hastaneye götürülecek. EuroCup ve Gran Canaria’yı suçlamak istemiyoruz ama bunun sorumlusu hesabını verecek. Şunu da söyleyeyim, koçumuz maça çıkacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

HÜRRİYET