Tuğba Şenoğlu İvegin Sonraki Durağını Açıkladı

Tuğba Şenoğlu İvegin Sonraki Durağını Açıkladı

Kurobe AquaFairies forması giyen eski Vakıfbanklı milli voleybolcumuz Tuğba Şenoğlu İvegin, kariyerinin bir sonraki durağının İtalya olacağını düşündüğünü söyledi.

Filenin Sultanları’nın Japon ekibi Kurobe AquaFairies takımında forma giyen smaçörü Tuğba Şenoğlu, verdiği röportajda kariyerinin bir sonraki durağının İtalya olabileceğini söyledi.

“Bir sonraki durağım İtalya olacaktır”

Milliyet Gazetesi’ne konuşan milli oyuncumuz kariyerinin bundan sonraki durağının neresi olduğuna ilişkin ” Kariyerimin bir noktasında İtalya olacaktır; en azından ben öyle hissediyorum. Pek çok opsiyon arasından Japonya’yı tercih etmemin bir sürü nedeni var. Tek başıma karar vermedim. Menajerim, ailem hep birlikte oturup artısını eksisini konuştuk. Takımımın bana karşı ilgisi, oyunumu geliştirmek ve kendime yatırım yapmam için bana tanınan olanaklar bu tercihin ana sebeplerinden oldu.” ifadelerini kullandı.

Vakıfbank ile sayısız zafer

Tuğba Şenoğlu, Japonya’ya gitmeden önce Vakıfbank forması ile sayısız başarı kazandı. 1.84’lük smaçör; Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, Dünya Kulüpler şampiyonluğu, 4 lig şampiyonluğu, 2 Şampiyonlar Kupası, 3 Kupa Voley kupası zaferinde takımın bir parçasıydı.

 

 

AJANSSPOR