”Takımda Çok Güzel Arkadaşlık Ortamı Var, Bu da Sahaya Yansıyor”

”Takımda Çok Güzel Arkadaşlık Ortamı Var, Bu da Sahaya Yansıyor”

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında deplasmanda VakıfBank’ı 3-0 yendi ve final yolunda çok önemli avantaj sağladı. Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar ve Cansu Çetin, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Kaptan Eda Erdem Dündar: İkinci maç çok çok daha önemli

“İlk maçı deplasmanda bu skorla kazanmak, çok çok değerli. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. İlk set çok iyi servis attık ve hücumlarda çok iyiydik. İkinci sette çok basit hatalar yaptık ama direndik. Kesinlikle bırakmadık. Önde olduğumuz sette geriye düştük ve sonrasında geriden gelerek kazandık. Bence bu VakıfBank’ın direncini bozdu. Sahada çok güzel enerji vardı. Herkes birbirine yardım etti. Oynadığımız oyundan keyif aldık. Takımda çok güzel arkadaşlık ortamı var, bu da sahaya yansıyor. Taraftar da çok güzeldi. Bu maçı unutacağız. İkinci maç çok çok daha önemli. Evimizde taraftarlarımızın desteğiyle inşallah Torino’ya gideceğiz.  7. adamın çok güzel besteleri var. İnşallah ikinci maçta da bu güzel iletişimi sürdürüp, beraber Torino’ya gideceğiz.”

Oyuncumuz Cansu Çetin: Takımımızla gurur duyuyorum

“Bugün deplasmanda çok iyi iş çıkarttık. 3-0’lık net bir galibiyetle evimize dönüyoruz. Bir sonraki maç bundan daha da önemli olacak. Umarım o maçı da iyi bir oyunla kazanırız ve adımızı finale yazdırırız. Çok istedik, oyunumuzla bunu da ortaya koyduk. Takımımızla gurur duyuyorum, hepsini çok seviyorum.”