”Şimdi, bizim için sonucu çok önemli olan CEV Şampiyonlar Ligi maçımız var”

”Şimdi, bizim için sonucu çok önemli olan CEV Şampiyonlar Ligi maçımız var”

Eczacıbaşı Dynavit’in deplasmanda oynadığı Nilüfer Belediyesi karşılaşması sonrası görüşlerini aktaran Başantrenörü Ferhat Akbaş, “Deplasmanda güzel bir galibiyet aldık. Şimdi, bizim için sonucu çok önemli olan CEV Şampiyonlar Ligi maçımız var. Bütün hazırlıklarımızı oynayacağımız maça göre yapacağız” dedi.

Saliha Şahin: Her karşılaşmaya kazanmak için çıkıyoruz

Takım olarak gösterilen performanstan ötürü oldukça mutlu olduklarını dile getiren Eczacıbaşı Dynavit milli smaçörü Saliha Şahin, “İyi bir takım oyunu sergilediğimiz Nilüfer deplasmanında çalıştıklarımızın karşılığını almak çok önemliydi. Her karşılaşmaya kazanmak için çıkıyoruz. Deplasmandan 3 puanla set vermeden dönüyoruz, performansımızın üzerine koyarak ligdeki liderliğimizi sürdürmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Beyza Arıcı: Liderliğimizi sürdürmek için çalışmalara devam edeceğiz

Eczacıbaşı Dynavit tecrübeli orta oyuncusu Beyza Arıcı, “Öncelikle, takım arkadaşlarımı galibiyetten ötürü kutluyorum. Bugün salon oldukça doluydu. İyi bir atmosferde, iyi bir mücadele örneği gösterdik. Deplasmanda 3 puanı aldığımız için çok mutluyuz, liderliğimizi sürdürmek için çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.