Pınar Karşıyaka Kenan Sipahi İle Kontrat Yeniledi

Pınar Karşıyaka Kenan Sipahi İle Kontrat Yeniledi

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde 8 yıl sonra oynanan finalin ardından vakit kaybetmeden iç ve dış transfere başlayan Pınar Karşıyaka 2 yıldızı Errick McCollum ve Thomas Akyazılı ile sözleşme yenilemişti.

Müthiş bir sezon oynayan Kaptan Kenan Sipahi’nin bazı kulüpler tarafından transfer listesine alındığı haberleri dolaşıyordu. Ancak Pınar Karşıyaka kaptanı ile görüşüp sözleşme yeniledi.

Resim

 

 

Pınar Karşıyaka bugün Kenan Sipahi ile 2 yıllık yeni kontrat imzaladı. Anadolu Efes ile final oynama başarısı gösteren Pınar Karşıyaka önümüzdeki sezon da aynı hedefe oynayacağının sinyallerini verdi.  Pınar Karşıyaka’da Maccabi Tel Aviv’le anlaşan Angola kesin olarak ayrılacak. Yabancı kadrosunun büyük oranda değişmesi planlanıyor.

Pınar Karşıyaka’da Eski Başkan Cenk Karace ve başkanlığa adaylığını açıklayan Eski Basketbol Şube Başkanı İlker Ergüllü öncülüğünde basketbol takımı için toplanan 1.3 milyon TL’lik final primi krizi çözüldü. Yönetim kurulu onayını bekleyen prim, tarafların anlaşmasıyla oyunculara yatırıldı.