Partizan Başkanı: “Real Madrid’i Belgrad’da Oldukça Sıcak Karşılayacağız”

Partizan Başkanı: “Real Madrid’i Belgrad’da Oldukça Sıcak Karşılayacağız”

Madrid’deli olayların ardından Partizan başkanı Ostoja Mijailovic takımın basketbol açısından tarih yazdığını ve bu durumun buna engel olmayacağını söyledi:

“Madrid’te iki muhteşem galibiyet… Bunlar için oyunculara ve koç ekibine teşekkürler. Maçın neredeyse sonunda yaşanan olay final skorunu etkilemedi ve bu bizim için çok önemli. Madrid’te iki kritik galibiyet aldık. Kulübümüzün zengin tarihine yeni sayfalar ekliyoruz, bir olayın harika başarımızı gölgelemesine izin vermeyeceğiz. Bütün rekorları kırdık, basketbolun sınırlarını aştık ve aşmaya devam edeceğiz.”

Partizan önümüzdeki salı akşamı Belgrad’da Real Madrid’i konuk edecek:

“Real Madrid bizim kardeş kulübümüz, dünya üzerindeki en büyük kulüplerden biri. Bu tatsız durumdan bağımsız onları oldukça sıcak karşılayacağız. Bu sezon şu ana kadar iyi gidiyor ve yıllar sonra her şey bizim ellerimizde, başarı bizleri bekliyor. Harika kadromuzun yanında en büyük silahımız taraftarlarımız, dünya üzerindeki en iyi taraftarlar! Gelin hep birlikte Real’i ağırlayalım, Avrupa basketbolunun merkezi Belgrad’ta herkese sıcak bir karşılama diliyorum.”

 

 

 

EUROHOOPS