”Panathinaikos’ta Ataman’ın da Çözemeyeceği Birçok Problem Var”

”Panathinaikos’ta Ataman’ın da Çözemeyeceği Birçok Problem Var”

Panathinaikos‚tan ayrılan Derrick Williams’ın takımdan ayrı ilk günü sosyal medyada yaptığı bir paylaşımın yanlış anlaşılması üzerine yoğun geçti.

Amerikalı oyuncu, dün akşam saatlerinde oyuncu Denzel Washington’ın bulunduğu bir gif paylaştı ve üzerine „Bugün mükemmel bir gün, aylardır geçirdiğim en iyi gün.“ yazdı. Taraftarlar da bu tweet’i Panathinaikos‚tan ayrılışına bağladı.

 

Williams durumun bununla alakalı olmadığını söylese de taraftarlar paylaşımdan dolayı alınmıştı. Yorumlarda bir Olympiakos taraftarı kendisine „Biz sana Panathinaikos ile imzalandığında hata yaptığını söylemiştik fakat para seni kör etti“ dedi.

Eski NBA oyuncusu ise „Bana en çok parayı veren takım bile Panathinaikos değildi, o kısım hatalı. Çok iyi bir koç olsa bile Panathinaikos’ta Ergin Ataman’ın çözemeyeceği türden birçok problem var. Eğer bu sorunları halletmeyi başarırsa Ataman’a şapka çıkarırım.“ diyerek yanıtladı.

 

 

Yıldız oyuncu attığı tweet hakkında ise şunları söyledi:

„Panathinaikos hakkında bir şey demedim. Bu yüzden anlayamadım. Kimseye bir laf söylemedim. Neden rasgele güzel bir gün olmasın? İnsanların paranın çözemeyeceği problemleri var.“