Olympiakos’tan Taraftarlarına Çağrı: Lütfen Meşale ve Lazer Getirmeyin!

Olympiakos’tan Taraftarlarına Çağrı: Lütfen Meşale ve Lazer Getirmeyin!

Turkish Airlines EuroLeague Playofflarının 5. ve son müsabakasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko, yarın akşam (9 Mayıs Salı) Olympiakos deplasmanına konuk olacak. Temsilcimiz, maçı kazandığı takdirde adını Final Four’a yazdıracak.

Olympiakos kulübü, bu kritik karşılaşmanın öncesinde taraftarlarına yönelik resmi bir duyuru yayınladı. Açıklamada taraftarlara sakinlik çağrısı yapılmasının yanı sıra lazer, meşale veya sis bombası gibi yabancı maddelerin salona sokulmaması rica edildi.

Olympiakos’tan konuya dair yapılan açıklama şu şekilde:

“Yarın akşam (9 Mayıs Salı) takımımız Olympiakos, üst üste 2. kez Final Four’a gidebilmek için mücadele edecek. Bu mücadele esnasında kulübün en büyük gücü olan taraftarları da her zamanki gibi Olympiakos’un yanında olacak.

Yarın akşam SEF’te (Olympiakos’un salonu) yer alacak olan tüm taraftarlarımızı takımımıza son topa kadar destek olmaya ve her şeyden önemlisi takımımızı KORUMAYA davet ediyoruz!

Lütfen takımımıza destek olurken lazer, meşale ve gaz bombası gibi yabancı maddeleri değil, yalnızca sesinizi kullanın. Geçtiğimiz sezon oynanan Monaco serisinde yaşananlardan dolayı takımımız, büyük bir ceza almanın eşiğinde. Ayrıca EuroLeague yetkilileri, olabilecek her türlü saha olayını kayıt altına almak için yarın salonumuzda olacaklar. 

Bu sebeple LÜTFEN takımımıza yalnızca sesinizle destek olun ve takımımızın ceza almasına yola açabilecek her türlü davranıştan uzak durun.”

Olympiakos’un temsilcimiz Fenerbahçe Beko’yu konuk edeceği Playoff 5. maçı, yarın akşam saat 21.30’da başlayacak.

 

 

EUROHOOPS