Obradovic’in Itoudis Ve Jasikevicius Yorumları

Obradovic’in Itoudis Ve Jasikevicius Yorumları

Fenerbahçe‘nin eski başantrenörü Zeljko Obradovic, Turkish Airlines EuroLeague 14. haftada Zalgiris karşısında aldıkları galibiyetten sonra açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, ayrılıktan sonra Itoudis ile konuştuğunu belirtirken Saras ile de konuşacağını söyledi.

Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

“Itoudis ile dün konuştum. Her koç gibi Itoudis ile meslektaşız ve içinde bulunduğu durumdan dolayı üzgünüm. Muhtemelen bugün ya da yarın Saras’ı arayıp her şeyin nasıl olduğunu soracağım. Hepimiz arkadaşız. Bir koçun hayatı böyledir, birisi gidince birisine şans doğar. Saras’a Fenerbahçe‘de başarılar diliyorum.

Fenerbahçe benim eski kulübüm. Dimitris’e olanlar için üzgünüm, umarım bu zamanı rahatlamak ve hayattan keyif almak için kullanır. Çünkü sürekli maç, seyahat ve antrenman yaparken bunu yapamıyorsunuz.

EuroLeague çok zorlu bir lig, umarım bizi izleyen insanlar bunu anlıyordur. Bu gece Belgrad’a dönüyoruz ve yarın sabah 12’de antrenmanımız var. Peki 12’de ne yapacağız? Biraz konuşacağız, bir video izleyeceğiz ve cumartesi günü ligde Buducnost’a karşı çok önemli bir maça çıkacağız. Bu şartlar yüzünden Itoudis’in hayattan biraz keyif almasını umut ediyorum.”

 

 

 

EUROHOOPS