”Keyif alarak oynayınca çok farklı oluyor”

”Keyif alarak oynayınca çok farklı oluyor”

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar ile oyuncular Meliha Diken ile Buse Ünal, 3-1’lik Allianz MTV Stuttgart galibiyetini Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

Karşılaşmayı 10 sayıyla tamamlayan Kaptan Eda Erdem Dündar, “Bugün sahada güzel bir enerji vardı. Maçtan önce de konuşmuştuk; ‘birbirimize destek olalım, enerjimizi birbirimize geçirelim’ dedik. Keyif alarak oynayınca çok farklı oluyor. Rakip blok ve defansta çok iyi. İlk maçta da öyleydi. Bize iyi çalışmışlar. Önemli bir galibiyetti. Grupta beklenmedik 2 mağlubiyet alınca durumu zora soktuk. 3 puanla bitirdiğimiz için mutluyuz. Vargas da geldi. Bugün pozitif bir enerji verdi takıma. Herkes keyifle oynadı, güzel de bir seyirci vardı.” dedi.

Buse Ünal, “İki takımı da tebrik ediyorum, çok güzel mücadele oldu. Bu maçı 3 puanla kazanmak bizim için çok önemliydi. Kazandığımız için mutluyuz. Önümüzdeki maçlara hazırlanmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Meliha Diken ise, “Takımımla gurur duyuyorum. Zor 2 haftayı geride bıraktık. Kaybettiğimiz maçlar oldu, iyi oyun sergileyemedik ve çok üzüldük. Blok ve defans kurgusuna çok çalıştık. Daha iyi işler yapabiliriz. Bugün sahada inanılmaz farklı bir enerji vardı. Yeni gelen takım arkadaşlarımız gücümüze güç kattı. Çalıştıkça ve oynadıkça daha iyi olacağız.” ifadelerini kullandı.