Fenerbahçe’nin gözdesi Wolosz’dan teklif açıklaması!

Fenerbahçe’nin gözdesi Wolosz’dan teklif açıklaması!

Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet’in ilgilendiği isimlerden biri olan Polonyalı pasör Joanna Wolosz transfer ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet’in 2024-2025 sezonu için kadrosuna katmayı düşündüğü iddia edilen Polonyalı pasör Joanna Wolosz yeni kulübüyle 1 senelik sözleşme yaptıktan sonra açıklamalarda bulundu.

SÖZLEŞMESİ YENİLENDİ

Son Dünya Şampiyonu Imoco Volley Conegliano, takım kaptanı Joanna Wolosz ve tecrübeli libero Monica De Gennaro ile sözleşme yenilediğini açıkladı. Kulüpten yapılan sözleşme yenileme duyurusunda iki isme görüşleri soruldu ve yıldız oyuncularla mini bir röportaj gerçekleştirildi.

WOLOSZ: BAŞKA SEÇENEKLERİ DÜŞÜNMEDİM

Fenerbahçe’nin ilgilendiği isimlerden biri olan Joanna Wolosz: “Yedinci sezonumda Conegliano’da kalacağım için çok mutluyum, bu formayı giymek her zaman bir onur ve mutluluktur. Kulüp her yıl hep yüksekleri hedefliyor ve bunun her zaman iddialı olması gerçekten hoşuma gidiyor bu yüzden bu yıl da kalmaya karar vermek çok kolaydı, başka seçenekleri hiç düşünmedim. Burası benim evim, Prosecco DOC Imoco benim takımım ve takım arkadaşlarımla birlikte bu kulübün tarihinde önemli sayfalar yazmaya devam etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

SKORER