Fenerbahçe Beko’dan guard avı! 2 isim ortaya çıktı

Fenerbahçe Beko’dan guard avı! 2 isim ortaya çıktı

Transferde uzun süredir sessizliğini koruyan Fenerbahçe Beko’da Nick Calathes’in takımdan ayrılması durumunda guard transferi kaçınılmaz hale gelecek. Sarı Lacivertli ekip şimdiden alternatifleri belirlemiş durumda.

Bu sezon hem ligde hem de EuroLeague’de başarılı bir grafik çizmek isteyen yeniden Final Four sahnesindeki yerini almak için çabalayan Fenerbahçe Beko geçen sezon oluşturduğu takım iskletenin üzerine yıldız ve tecrübeli isimleri katarak yoluna devam etmek istiyor.

SERTAÇ ŞANLI’YLA ANLAŞMA TAMAM

Itoudis’in raporu doğrultusunda harekete eden Fenerbahçe Beko’da Sloukas’ın Panathinaikos’a gitmesinin ardından yeni hedeflere yöneldi. O hedeflerin başında da Sertaç Şanlı geliyor. Barcelona’dan ayrılan tecrübeli uzun için prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi.

 

Fenerbahçe Bekodan guard avı 2 isim ortaya çıktı

 

HIGGINS İDDİASI

Barcelona’daki geleceği belirsizliğini koruyan Cory Higgins için iki EuroLeague ekibinin takipte olduğu iddia edildi. Israel Hayom’un yaptığı habere ve Arel Ginsber’in aktardığı bilgiye göre temsilcimiz Fenerbahçe Beko ve Maccabi Tel Aviv, Amerikalı oyuncuya ilgi duyuyor.

 

Fenerbahçe Bekodan guard avı 2 isim ortaya çıktı

 

YENİ İSİMLER ORTAYA ÇIKTI

Transferde uzun süredir sessizliğini koruyan Fenerbahçe Beko’da Nick Calathes’in takımdan ayrılması durumunda guard transferi kaçınılmaz hale gelecek. Sarı Lacivertli ekibin bu ayrılık için belirlediği plan ortaya çıktı.

Zafer Çağrı’nın haberine göre; Darius Thompson ve Kostas Sloukas’ın başka takımlarla anlaşmasının ardından Fenerbahçe Beko’da ibre Kevin Pangos ve Raul Neto’ya döndü. Raul Neto’yu EuroLeague’de isteyen bir diğer takım ise Valencia. Oyuncunun Avrupa’ya dönme ihtimali yüksek.

 

Fenerbahçe Bekodan guard avı 2 isim ortaya çıktı

 

 

 

FANATİK