Fenerbahçe Alagöz Holding’de İmza Günü

Fenerbahçe Alagöz Holding’de İmza Günü

Geride bıraktığımız sezonu Avrupa ve Lig Şampiyonluğu ile tamamlayan Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının yeni sezon yapılanması devam ediyor.

Sarı-lacivertliler kadrodan ayrılan isimlerin yerine kadroya dahil edilen ve sözleşme yenilenen oyuncularıyla ilgili resmi siteden şu açıklamayı yaptı:

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımız, yeni sezon yapılanması kapsamında iç transferde başarılı oyuncularımız Alperi Onar, Merve Aydın, Kayla McBride ve Emma Meesseman ile 1’er yıllık yeni sözleşme konusunda anlaşmaya vardı.

 

 

Yeni sezon hedefleri doğrultusunda kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdüren takımımız önemli oyuncuları kadrosuna kattı.

2019-21 yılları arasında da formamızı terleten oyun kurucu Sevgi Uzun ile 1, 2017-19 yılları arasında formamızı giyen forvet Tilbe Şenyürek ile 2, geçtiğimiz sezon EuroLeague Women’da normal sezonun en iyi 5’inde yer alan Amerikan asıllı Sırp oyun kurucu Yvonne Anderson ile 1, WNBA’de Minnesota Lynx forması giyen Bosna Hersek asıllı Sırp pivot Nikolina Milic ile 1, 2022-23 sezonunun ilk bölümünde formamızı başarıyla terleten Amerikalı uzun oyuncu Natasha Howard ile 1, Avrupa Basketbolu’nun genç yeteneği, Karadağlı oyun kurucu Marija Lekovic ile 3 yıllık anlaşmaya varılmıştır.

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızda kadro yapılanması ve transfer çalışmaları devam etmekte olup önümüzdeki dönemde konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır.