Euroleague takımlarından taziye mesajları

Euroleague takımlarından taziye mesajları
Türk Hava Yolları Euroleague ekipleri sosyal medya hesapları aracılığıyla depremzedelerimize destek mesajı yayınladı.

Euroleague’den destek

Anadolu Efes’in mesajı

Bayern Münih’ten Türkiye ve Suriye’ye destek

Alman ekibi yayınladığı mesajda “Düşüncelerimiz Türkiye ve Suriye’deki yıkıcı depremin mağdurları ile beraber.” ifadelerini kullandı.

Our thoughts are with the victims of the devastating earthquakes in Turkey and Syria 🙏

📸 Tagesschau | #earthquake #Erdbeben #deprem pic.twitter.com/Tc41kXrHJj

— FC Bayern Basketball (@FCBBasketball) February 6, 2023

 

Komşudan “Deprem haberiyle yıkıldık”

Panathinaikos yayınladığı mesajda “Türkiye ve Suriye’deki deprem haberleriyle yıkıldık. Mağdurların ailelerine başsağlığı diliyoruz.  Düşüncelerimiz ve dualarımız sizinle.” ifadelerine yer verdi.

We are devastated by the news of the earthquake in Turkey and Syria. Our deepest condolences to the families of the victims🙏 Our thoughts and prayers are with all of you 🙏 #earthquake

— Panathinaikos BC (@paobcgr) February 6, 2023

 

“Umutlarımız ve dualarımız sizlerle”

İsrail ekibi Maccabi Tel Aviv’in mesajında “Maccabi Tel Aviv BC olarak bugün bölgeyi vuran yıkıcı depremlerin ardından Türkiye ve Suriye halkına en derin taziyelerini sunmak istiyoruz. Umutlarımız ve dualarımız bu korkunç felaketten etkilenen herkesle birlikte.” cümlelerini kullanıldı.

Maccabi Tel Aviv BC wishes to express its deepest condolences to the people of Turkey and Syria in the wake of the devastating earthquakes that hit the region today. Our hopes and prayers with all those affected by this terrible disaster 🙏 pic.twitter.com/ogmMNiPWYg

— Maccabi Tel Aviv BC (@MaccabitlvBC) February 6, 2023

 

“Acil şifalar diliyoruz”

Milli oyuncumuz Sertaç Şanlı’nın formasını giydiği Barcelona deprem mağdurları için yayınladığı mesaja “FC Barcelona, Türkiye ve Suriye’deki depremde hayatını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diler, yaralı ve etkilenenlere acil şifalar diler.” ifadelerini kullandı.

FC Barcelona expresses its condolences to the family members and friends of all those who have lost their lives in the earthquake in Turkey and Syria and wishes a healthy recovery to all of the injured and those affected.

— FC Barcelona (@FCBarcelona) February 6, 2023