Ettore Messina’ya 2. Bomba Mike James’dan !

Ettore Messina’ya 2. Bomba Mike James’dan !

Turkish Airlines EuroLeague’de Monaco’nun yıldızı Mike James, Twitter hesabından Olimpia Milano koçu olan Ettore Messina hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Mike James şu ifadeleri kullandı:
“Ettore Messina bir dinozor. Kontrolü kaybetti. Yeniden toparlanması gerekiyor. Aynaya bakmalı ve gelişmeli yoksa kaybetmeye devam edecek.

Ettore Messina’nın Kyle Hines üniversitedeyken EuroLeague’i kazanmış olması benim için bugün nasıl kazanacağını bildiği anlamına gelmiyor”

Ettore Messina, İtalya basınına yaptığı açıklamada Kevin Pangos hakkında, “Asıl günahı sezon başında işledik. Uçağımızın pilotu doğru değildi. Kevin Pangos bu takıma liderlik edebilecek oyuncu değil. Bunu Cleveland’daki ikinci oyun kurucu olmasından sonra takımdan kesilmesinden anlamalıydım” sözlerini söylemişti.

Mike James, Kevin Pangos’u korudu ve bu açıklamalara karşılık, “Kariyerinde hep EuroLeague’de yer almış ve bu sezon 5 maçta da yüksek seviyede performans gösteren bir oyun kurucuyu suçlamak, aynaya bakıp berbat bir kadro kurduğunuzu kabul etmemek, gördüğüm en büyük yalan propagandası” cevabını verdi.

 

 

 

EUROHOOPS