Eczacıbaşı Finale Kilitlendi

Eczacıbaşı Finale Kilitlendi

2023 CEV Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Eczacıbaşı Dynavit, İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara’yı 12 Nisan Çarşamba günü Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda ağırlayacak. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

2023 CEV Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş mücadelesi öncesi görüşlerini aktaran Eczacıbaşı Dynavit takım kaptanı Tijana Boskovic, “Novara’da oynadığımız yarı final İlk maçımız inişli, çıkışlı ve zorlu geçti fakat aldığımız iki set bizim için çok önemliydi. Artık finale kalmak için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Yine zorlu bir maç bekliyoruz ama daha iyi performans göstereceğimize ve son noktaya kadar mücadele edeceğimize gerçekten inanıyorum. Bu sezon harika voleybol oynayabileceğimizi gösterdik, bu yüzden çarşamba günü de aynısını yapacağımızdan eminim” dedi.

Red Bull TV’den şifresiz ve naklen yayınlanacak

CEV Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçı, Red Bull TV’den şifresiz ve naklen yayınlanacak. 19.00’da başlayacak olan dev mücadelede Eczacıbaşı Dynavit’in efsane oyuncusu ve kaptanı Esra Gümüş Kırıcı, yarı finali yorumlayacak.