Sasha Djordjevic yeniden Milli olabilir

Sasha Djordjevic yeniden Milli olabilir

Geçen yıl Fenerbahçe Koçluğu yapan,özellikle Türk oyuncuların gelişimine büyük katkı sağlayan ve Türkiye Ligi Şampiyonluğu yaşadıktan ayrılan Koç Sasha Djordjevic ile transfer haberleri artmaya başladı.

Geçen sezonun sonlarına doğru ani bir kalp krizi geçiren Real Madrid Koçu Pablo Laso’nun yerine gelen Koç Chus Mateo’nun bu sezon İspanya ligi ve Euroleague’de hayal edilen seviyenin çok altında kalması ile Koç dedikoduları başlamıştı. İlk isimler Bayern Münih Koçu Andrea Trinchieri ve Koç Sasha Djordjevic oldu. Duyumlara göre Efes deplasmanda Real Madrid’i devirirse Madrid yönetiminin Koç operasyonu yapacağı konuşuluyor. Ortada Thrichieri ve Djordjevic ismi dolaşsa da her zaman Pablo Laso’nun Real Madrid’de büyük kredisi olduğu da unutulmamalı.

Sasha Djordjevic için bugün basın-medyaya düşen haberde Çin Milli Takımı ile anlaşmak üzere olduğu belirtiliyor. Anlaşma sağlanırsa Çin Milli Takımı büyük adım atmış olur. Ayrıca Milli Takım çalıştırması Euroleague’de takım çalıştırmasına engel değil. Dimitris Itoudis,Ergin Ataman ve Sergio Scariolo aynı statüde görev yapıyorlar.

Bu hafta konunun aydınlanma olasılığı yüksek gibi duruyor.